Mevlidlerde,Davetlerinizde, Düğünlerinizde, Kermeslerde, Kutlamalarınızda, Özel Günlerinizde, Sünnet Törenlerinde,İşyeri Açılış Törenlerinde, Cenaze Törenleri ve Cenaze Yıldönümlerinde ve hayır yapmayı düşündüğünüz her yerde lokma ustası ve lokma makinalarıyla hizmetinizdeyiz…

İzmir Lokma; Genellikle yuvarlak biçimli ortası delik, tatlısı ve tuzlusu olarak iki çeşidi olan yapılış gayet pratik bir lokma türüdür.

İzmir lokmasını özel günlerinizde davetlilerinize ve misafirlerinize ikram ederek bu eşsiz tada ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. İşinin ehli ustalarımız ile hijyenik ortamlarda yapılan İzmir lokma adak ve hayırların vazgeçilmezidir. Sizde adak ve hayırlarınızda hayır lokması dağıtmak isterseniz her zaman yanınızdayız. İzmir lokma hizmetimiz ile siz hayrınızı yaparken veya misafirlerinize ikram ederken, misafirleriniz de bu eşsiz lezzet ile buluşacak ve hizmet kalitemiz ile birleşen bu tattan herkes memnun kalacaktır.

Sizlerde özel günlerinizde, düğünlerde, cenazelerde, adaklarınızda ya da ölmüşlerinizin hayrına lokma döktürmek istediğinizde Lokma Diyarı İstanbul‘a kendi personeli olan lokma ustası ve lokma makineleri ile lokmanızı döktürebilirsiniz. Hayır lokması hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Gezici tam donanımlı araçlarımızla sizden hiçbir şey talep etmeden, el değmeden makine ile ve lokmalarımızı hazırlıyoruz.
Lokma şerbetinde kesinlikle yapay tatlandırıcı kullanmadan lokmalarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Hemen Ara